Pod klucz

Wykończymy apartament lub mieszkanie za Ciebie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy zapewnić Państwu możliwość wykończenia kawalerki, mieszkania lub apartamentu, tak aby było gotowe ,,pod klucz’’. Podjęliśmy współpracę z bardzo doświadczoną firmą REDNET, która zaprojektuje wnętrze, zapewni fachową pomoc na etapie wyposażeniem, a także wykończy je i przygotuje do wynajmu lub sprzedaży.

Warianty wykończenia

Przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie, kawalerkę lub apartament w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet ten polecamy również osobom zainteresowanym wykończeniem wnętrza pod późniejszy wynajem.

Pakiet Gold umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz mieszkania lub apartamentu. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza.

To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach dla swojego apartamentu.

Korzyści wynikające ze współpracy

Oszczędność czasu

Niższy podatek VAT – (8%) na materiały wykończeniowe

24 miesięczna gwarancja

Nadzór techniczny i sprawdzone ekipy

Praca projektowa – nadzór projektanta wnętrz