Aktualności

widok na centrum miasta Legnica

Najlepsze osiedla do zamieszkania w Legnicy?

Lokalizacja, metraż, cena – to wytyczne, które w pierwszej kolejności brane są pod uwagę w trakcie wyboru miejsca zamieszkania, a co za tym idzie kupno mieszkania w Legnicy
Co najbardziej zachęca to konkurencyjne ceny nowych mieszkań w Legnicy
W naszej ofercie posiadamy nowe mieszkania w Legnicy jako inwestycja Książęca 24 oraz nowe apartamenty w Legnicy jako inwestycja Palatium Apartments.

Zobacz więcej »
wykres program Pierwsze Mieszkanie

Pierwsze, własne mieszkanie.

01 lipca 2023r. ruszyć ma nowy, rządowy program mieszkaniowy, którego zadaniem będzie pomóc młodym Polakom sfinansować zakup swojego pierwszego mieszkania. Z tego programu można skorzystać także przy zakupie nowego mieszkania lub nowego apartamentu.

Zobacz więcej »
wykres ceny nowych mieszkań w Legnicy

Czy ceny mieszkań w Legnicy spadną?

Wśród ekspertów rynkowych przeważają tezy, że za rok lub dwa ceny mieszkań w Legnicy znów będą wyższe.  Specjaliści podchodzą z ostrożnością do oczekiwań wobec nowego 2023 r.  Jest to dość istotne szczególnie, gdy na rynek wpływają trudne do przewidzenia czynniki: wojna na Ukrainie czy kryzys energetyczny.

Zobacz więcej »
kartka z życzeniami świątecznymi

Życzenia Świąteczne

Niech Święta Bożego Narodzenia,przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei,a miłość i pomyślność będzie z Wami,w każdym dniu nadchodzącego, Nowego Roku!

Zobacz więcej »