NIERUCHOMOŚCI

Nasze projekty deweloperskie wyróżniają się dużym przywiązaniem do detali, a także bezkonkurencyjnymi lokalizacjami inwestycji w centrum, które stanowią najbezpieczniejszą lokatę.
Grupa Ritex Development to deweloper oraz generalny wykonawca.
Klientom daje to gwarancję dokładnego nadzoru nad każdym procesem budowlanym oraz zapewnia bezpieczeństwo, konkurencyjność i elastyczność- budujemy sprawniej i dostarczamy lokale szyte na miarę potrzeb klienta.

TRANSPORT. SPEDYCJA. LOGISTYKA

Od 25 lat realizujemy usługi transportowe w całej Europie.
300 pracowników oraz ponad 200 zestawów ciężarowych obsługują na co dzień największe europejskie marki.
Centrum Logistyczne o powierzchni 20.000 m2 w Legnicy, było wyzwaniem nie tylko logistycznym, ale również architektonicznym oraz budowlanym.
Nasze usługi skierowane są do osób, które cenią sobie wysoką jakość, terminowość oraz kompleksową obsługę.

Zapraszamy do kontaktu
z biurem sprzedaży.

 

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i zaprezentują nowe apartamenty, które posiadamy w ofercie sprzedaży.

 

539 520 667
biuro@ritex-development.pl

Ścisłe centrum

Lokalizacja to klucz do sukcesu oraz gwarancja wzrostu wartości twojego apartamentu. Myślimy też o rodzinach: wiemy, jak ważny jest bezpośredni, często pieszy, dostęp do strategicznych miejsc dla każdej rodziny (szkoła, przedszkole, uczelnia, przychodnia), a także dostęp do kultury oraz rozrywki (rynek, galeria, parki).

Wysoki standard wykończenia

Zapewniamy apartamenty w podwyższonym standardzie deweloperskim, które wyróżniają się dużymi przeszkleniami, klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym, monitoringiem z prywatnym dostępem do widoku ,,live’’ dla każdego mieszkańca. W garażach umożliwiamy podłączenie specjalnych gniazd do ładowania pojazdów elektrycznych. W naszych budynkach dbamy o nowoczesny wygląd elewacji oraz wnętrz, klatek schodowych oraz zagospodarowania terenu.

Doświadczenie

Dzięki naszej solidnej pracy zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy doceniają nasze przywiązanie do detali oraz zaangażowanie na każdym etapie przedsięwzięcia. Nasze elastyczne podejście już na etapie projektu pozwala na ,,uszycie’’ apartamentu na miarę Twoich potrzeb. Umożliwiamy połączenie dwóch mieszkań w jedno, pozwalamy na zmianę usytuowania ścian działowych lub ich likwidację (na etapie budowy), zmianę rozmieszczenia drzwi, grzejników, czy gniazdek.

Kompetencje

Grupa Ritex Development to deweloper oraz generalny wykonawca. Klientom daje to gwarancję dokładnego nadzoru nad każdym procesem budowlanym oraz zapewnia bezpieczeństwo, konkurencyjność i elastyczność. Dostarczamy pełne i kompleksowe usługi. Nasz zespół to najlepsi specjaliści budowlani. Naszym głównym celem jest wybudowanie wyróżniających się na tle konkurencji nieruchomości o wysokim standardzie i dogodnych usytuowaniu.